Ocena:
os. Raczyńskiego 1/12
62-020 Swarzędz
Opis:

*) telefoniczny punkt przyjmowania zleceń

Wyznacz trasę do firmy:
Start:
Meta:
os. Raczyńskiego 1/12
62-020 Swarzędz

Opinie o Gromgaz Serwis Urządzeń Grzewczych (12 opinii)

Ocena:
Autor:
KarolinaS.
Data: 03-09-2017
Opinia:

Nie mam za dużo wiedzy na temat kotłów gazowych, także jak tylko coś się dzieje zawsze dzwonię do Gromgazu. Serwisanci punktualni i radzą sobie ze wszystkim na miejscu. Co do cen jest naprawdę ok, bo nawet moi znajomi korzystaja z ich usług.

Ocena:
Autor:
KarolStawski
Data: 18-08-2017
Opinia:

Śmiało moge polecić firmę Gromgaz. Serwisant był zaraz po telefonie, szybko zdiagnozował problem i od razu na miejscu wziął się za robotę kotła plus wykonał od razu regulację.

Ocena:
Autor:
JanekDajdowski
Data: 16-08-2017
Opinia:

Co roku wykonuja u mnie konserwację kotła gazowego Junkers i jego przegląd, dzięki czemu od 6 lat nie pojawiły się jeszcze żadne uszkodzenia elementów wewnętrznych. Polecam!

Ocena:
Autor:
PawełLewnicki
Data: 07-08-2017
Opinia:

Bardzo dobrze współpracuje się z Gromgaz. Są terminowi i realizują zlecenie bez żadnych opóźnień. U mnie pod koniec sezonu grzewczego byli już 30 min. po zgłoszeniu kłopotu z kotłem gazowym. Wszystko naprawione na miejscu i już po kilku godzinach mogłem włączyć ponownie ogrzewanie. Rzetelni i uczciwi, ...

Ocena:
Autor:
MichałKacperski
Data: 25-07-2017
Opinia:

Jest to firma z dużym doświadczeniem, która na kotlach gazowych zna się jak nikt inny. Wykonują mi coroczną konserwację i przegląd. Dzięki temu małe usterki likwidowane są od razu, a kocioł cały sezon grzewczy śmiga bez zarzutów.