Ocena:
ul. Kanałowa 17
60-710 Poznań
Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9 00 - 17 00
Opis:

Jesteśmy firmą z ponad 16-letnim doświadczeniem w branży stolarki otworowej. Działamy na terenie Poznania i okolic. Naszym klientom oferujemy bogate doświadczenie zdobywane i stale poszerzane od 1999 r. w pracy związanej ze sprzedażą stolarki otworowej różnych producentów. Nasza oferta jest dedykowana wszystkim, którzy szukają indywidualnych rozwiązań i oczekują fachowego doradztwa oraz profesjonalnej usługi. Nasze produkty są funkcjonalne i nowoczesne, Staramy się bowiem stale je udoskonalać korzystając z najnowszych rozwiązań, które pojawiają się na rynku polskim i europejskim. Współpracujemy w tym zakresie z renomowanymi firmami. Ponadto w związku ze stale rosnącym zapotrzebowaniem rynku na usługi związane z serwisem stolarki okiennej spowodowane coraz częściej występującymi awariami okien oferujemy profesjonalny serwis okien, regulacje, naprawy oraz przeglądy pogwarancyjne. Kilkunastoletnie doświadczenie naszych monterów i serwisantów gwarantuje fachowość i zadowolenie z naszych usług.

Zdjęcia:
REKOMENDOWANY SALON STOLARKI
Wyznacz trasę do firmy:
Start:
Meta:
ul. Kanałowa 17
60-710 Poznań

Opinie o OKNA BEDNAREK (15 opinii)

Ocena:
Autor:
Mariusz
Data: 30-11-2016
Opinia:

Brakuje gwiazdek aby ocenić :-) Jestem bardzo zadowolony z okien i z doradztwa, a ekipa montażystów - pełen profesjonalizm, a do tego sprzątają po sobie! Dziękuje i polecam!

Ocena:
Autor:
Józef
Data: 02-08-2016
Opinia:

Fachowe doradztwo i okna z najwyższej półki, polecam !

Ocena:
Autor:
Maciej
Data: 21-06-2016
Opinia:

Nie mogłem lepiej trafić. Gorąco polecam !!!

Ocena:
Autor:
Magda
Data: 20-06-2016
Opinia:

Salon stolarki VIP- to mówi samo za siebie, ja jestem mega zadowolona z okien najwyższej półki, uczciwi i bardzo dokładni, polecam !

Ocena:
Autor:
radek
Data: 18-06-2016
Opinia:

nie polecamy, oszukali nas