Ocena:
ul. Kanałowa 17
60-710 Poznań
Godziny otwarcia:

Pn-Pt: 9 00 - 17 00
Opis:

Jesteśmy firmą z ponad 16-letnim doświadczeniem w branży stolarki otworowej. Działamy na terenie Poznania i okolic. Naszym klientom oferujemy bogate doświadczenie zdobywane i stale poszerzane od 1999 r. w pracy związanej ze sprzedażą stolarki otworowej różnych producentów. Nasza oferta jest dedykowana wszystkim, którzy szukają indywidualnych rozwiązań i oczekują fachowego doradztwa oraz profesjonalnej usługi. Nasze produkty są funkcjonalne i nowoczesne, Staramy się bowiem stale je udoskonalać korzystając z najnowszych rozwiązań, które pojawiają się na rynku polskim i europejskim. Współpracujemy w tym zakresie z renomowanymi firmami. Ponadto w związku ze stale rosnącym zapotrzebowaniem rynku na usługi związane z serwisem stolarki okiennej spowodowane coraz częściej występującymi awariami okien oferujemy profesjonalny serwis okien, regulacje, naprawy oraz przeglądy pogwarancyjne. Kilkunastoletnie doświadczenie naszych monterów i serwisantów gwarantuje fachowość i zadowolenie z naszych usług.

Zdjęcia:
REKOMENDOWANY SALON STOLARKI
Wyznacz trasę do firmy:
Start:
Meta:
ul. Kanałowa 17
60-710 Poznań

Opinie o OKNA BEDNAREK (15 opinii)

Ocena:
Autor:
Rysiek
Data: 07-04-2016
Opinia:

Fachowe doradztwo, profesjonalna obsługa i miłe podejście do klienta. Ekipa monterska bardzo dokładna i rzetelna. Polecam!

Ocena:
Autor:
matiwiecz
Data: 06-04-2016
Opinia:

polecam na 100% na pierwszym miejscu zawsze zadowolony klient

Ocena:
Autor:
Grzegorz
Data: 06-04-2016
Opinia:

Profesjonalne podejście do klienta i wykonywanej pracy. Terminowość i rzetelność. Okna i inne akcesoria od sprawdzonych producentów. Gorąco polecam !

Ocena:
Autor:
Paul
Data: 06-04-2016
Opinia:

Szczerze polecam do współpracy firmę OKNABEDNAREK. Profesjonalna obsługa i dobry kontakt.

Ocena:
Autor:
motyl 34
Data: 05-04-2016
Opinia:

rzetelni, profesjonalni w każdym calu polecam na 100 %