Ocena:
ul. Strzeszyńska 86
60-479 Poznań
Opis:

Szanowni Państwo! witamy na stronie naszego salonu. W ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych na twarz, ciało, dłonie i stopy oraz usługi fryzjerskie. STUDIO URODY ORCHIDEA zapewnia miłą atmosferę a indywidualne podejście do klienta sprawi, że znajdą Państwo u nas wszystko to, co potrzebne do poprawy nie tylko urody, ale także samopoczucia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prowadzimy także sprzedaż detaliczną kosmetyków gabinetowych, które sa doskonałą kontynuacją zabiegów profesjonalnych. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu.

Wyznacz trasę do firmy:
Start:
Meta:
ul. Strzeszyńska 86
60-479 Poznań

Opinie o Studio Urody Orchidea Kosmetyka Solarium (5 opinii)

Ocena:
Autor:
Gracja
Data: 26-05-2016
Opinia:

Super miejsce, Polecam! Jestem bardzo zadowolona z usług fryzjereskich jak i kosmetycznych.

Ocena:
Autor:
Blazej
Data: 13-05-2016
Opinia:

super miejsce !

Ocena:
Autor:
Ruda Rita
Data: 12-05-2016
Opinia:

Za namową koleżanki, trafiłam do Studia Urody "Orchidea" przy ul. Strzeszyńskiej. Najlepsza w moim życiu usługa fryzjerska z jaką się spotkałam! Pani Żaneta ujarzmiła moje niesforne włosy zarówno umiejętnym strzyżeniem jak i zastosownym zabiegiem Cureplex. Zostało mi wyjaśnione i doradzone dosłownie wszystko - od sposobu ścięcia włosów (odważna asymetria), doboru nowego koloru (piekny głęboki odcień rudego) po ich pielęgnację w domu. Moje krótkie włosy super się układają mimo że upłynął już prawie miesiąc od wizyty. Wrócę tam z pewnością!

Ocena:
Autor:
Andzia
Data: 12-05-2016
Opinia:

Bardzo fajna obsługa, byłam bardzo zadowolona

Ocena:
Autor:
algae
Data: 12-05-2016
Opinia:

Jakość usług fryzjerskich na bardzo wysokim poziomie, miła obsługa, przystępne ceny, Polecam :-) Pozdrawiam Panią Żanetkę :-)