Ocena:
ul. Koniawska 12
66-400 Gorzów Wlkp.
Opis:

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzania nowo otwartego salonu meblowego Supe-Sofa w Gorzowie Wlkp. Jeśli trafiłeś na naszą stronę dzięki ulotce, skorzystaj z promocji – szczegółowe informacje na temat rabatów na transport znajdują się na jej odwrocie. Gorzowski salon sprzedaży jest prekursorem planowanej ekspansji rynku przez markę Super-Sofa. Już niebawem kolejne sklepy z Super-Sofa z meblami tapicerowanymi, a także dodatkami aranżacji wnętrz będziesz mógł znaleźć w całej Polsce. Zapraszamy do odwiedzania naszych punktów sprzedaży.

Wyznacz trasę do firmy:
Start:
Meta:
ul. Koniawska 12
66-400 Gorzów Wlkp.

Opinie o Super Sofa Salon Meblowy /meble tapicerowane (18 opinii)

Ocena:
Autor:
Mariusz Ł.
Data: 25-06-2017
Opinia:

witam, wypowiedzieć się na temat trwałości nie mogę bo meble mam ok. 3 tyg. ale z jakości jestem zadowolony. pozdrawiam

Ocena:
Autor:
Tomasz Góralczyk
Data: 12-06-2017
Opinia:

Mogę polecić meble z super Sofa. Realizacja zamówienia ok 5 tyg. Meble mają ok 6 miesięcy i nie mam żadnych zastrzeżeń co do ich użytkowania. Duży minus za to, że jest tylko jeden salon w Polsce (300km miałem do ich salonu). Zaufałem sprzedawcy Panu Adamowi i zamówiłem na odległość bez oglądania na żywo. Jakość rzeczywiście powyżej standardu (Emka, BRW)

Ocena:
Autor:
Emi
Data: 13-05-2017
Opinia:

3/3 Po zgłoszeniu wyżej wymienionej szkody, pracownik nie był już taki miły jak przy sprzedaży, kompletnie zignorował moją reklamacje. Nic nie zrobił w tym temacie!! NIE POLECAM PRODUKTÓW Z TEJ FIRMY!!!!!!

Ocena:
Autor:
Emi
Data: 13-05-2017
Opinia:

2/3 Zgodziłam się, bo Pan zagwarantował że skóra jest nie do zniszczenia i przeżyje nawet mnie. Nie długi czas po zakończeniu 2 lat gwarancji skóra zaczęła pękać, łuszczyc się, schodzi całymi płatami aż do materiału.

Ocena:
Autor:
Emi
Data: 12-05-2017
Opinia:

1/3 Witam, chciałam się z Państwem podzielić opinią o moim narożniku który został zakupiony w firmie SUPER SOFA za ok 5 tys. zł. Gdy go kupowałam sprzedawca był bardzo miły namówił mnie na kupno narożnika Dante II z wyższego gatunku skóry ekologicznej za dopłatą 1 tys. zł.