Ocena:
ul. Koniawska 12
66-400 Gorzów Wlkp.
Opis:

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzania nowo otwartego salonu meblowego Supe-Sofa w Gorzowie Wlkp. Jeśli trafiłeś na naszą stronę dzięki ulotce, skorzystaj z promocji – szczegółowe informacje na temat rabatów na transport znajdują się na jej odwrocie. Gorzowski salon sprzedaży jest prekursorem planowanej ekspansji rynku przez markę Super-Sofa. Już niebawem kolejne sklepy z Super-Sofa z meblami tapicerowanymi, a także dodatkami aranżacji wnętrz będziesz mógł znaleźć w całej Polsce. Zapraszamy do odwiedzania naszych punktów sprzedaży.

Wyznacz trasę do firmy:
Start:
Meta:
ul. Koniawska 12
66-400 Gorzów Wlkp.

Opinie o Super Sofa Salon Meblowy /meble tapicerowane (18 opinii)

Ocena:
Autor:
Robert L.
Data: 20-08-2016
Opinia:

Mebel kupiony 4 lata temu, bodajże narożnik Dante, oprócz funkcji spania, która wypadała, reszta bez zarzutu, fachowe doradztwo co do materiału (3 dzieci :)). Lekkie detale do poprawy. Ocena 4+

Ocena:
Autor:
Maria
Data: 06-04-2016
Opinia:

Jakość powyżej średniej, obsługa posprzedażowa do poprawy. Ogólnie 4 gwiazdki

Ocena:
Autor:
Adam
Data: 04-04-2016
Opinia:

Termin realizacji podają od 3 do 8 tyg. a mebel był u mnie w 2,5 tyg. ?!?!? Niemożliwe, a jednak. Jakość OK (bez zarzutu), cena zawsze może być niższa. Ogólnie solidny i o ile wiem Polski producent.

Ocena:
Autor:
Gintawn
Data: 22-02-2016
Opinia:

Posiadam w skórze eko z gr. II już od 2 lat narożnik i nie żałuje zakupu. Zastanawiałem się nad prawdziwą skórą, ale cena jak dla mnie za wysoka. Polecam

Ocena:
Autor:
Korek
Data: 08-02-2016
Opinia:

Meble z dobrej półki , bardzo dobre były by wtedy jak by kosztowały o 20% mniej, ale coś za coś - 3 lata i mebel jak nowy. Ja tam jestem zadowolony!