Ocena:
ul. Tomickiego 11
61-116 Poznań
Opis:

Velvet & Limonka… … to miejsce, w którym wyspecjalizowana kadra sprosta Twoim oczekiwaniom. Przy filiżance aromatycznej kawy doradzimy oraz wprowadzimy w świat metamorfoz, ukoimy ciało i duszę… Sprawimy, ze Twoje włosy, skóra, ciało oraz paznokcie zachwycą każdego… W naszym Spa wszystko wydaje się prostsze, milsze i przyjemniejsze. Tworzymy nastrój, aby życie stało się cudowne choćby przez chwilkę… Zapraszamy na zabiegi pielęgnacyjne całego ciała przy użyciu kosmetyków firmy Bielenda i Gehwol. Masaże wykonywane są przy użyciu olejków na bazie naturalnych komponentów. Dysponujemy kadrą znakomitych fryzjerów. Do włosów podchodzimy z fantazją i pasją. Każdego klienta traktujemy indywidualnie w zależności od jego potrzeb i oczekiwań, a sam salon zapewnia przytulną atmosferę. Osiągnięcie wymarzonego efektu ułatwiają produkty firmy Artego

Zdjęcia:
Wyznacz trasę do firmy:
Start:
Meta:
ul. Tomickiego 11
61-116 Poznań

Opinie o Velvet & Limonka (4 opinii)

Ocena:
Autor:
kasia
Data: 23-01-2017
Opinia:

4/4 Brak profesjonalizmu totalny. W tym salonie to nie klient jest najważniejszy. Jest to salon, gdzie pracuje się na akord, byle więcej, byle szybciej. NIE POLECAM.

Ocena:
Autor:
kasia
Data: 23-01-2017
Opinia:

3/4Włosy nawet po pierwszym myciu nie były proste, nie wspomnę jak wyglądają po godzinie, natomiast po spaniu... Nie ma opcji, aby nie użyć prostownicy.

Ocena:
Autor:
kasia
Data: 23-01-2017
Opinia:

2/4 Podczas wykonywania zabiegu grzebień spadł "fryzjerce" 4 razy... nie został wymieniony ani razu. Resztki keratyny zlewane po prostu spowrotem do butelki :( Zabieg wykonywany na czas, byle szybciej, byle do domu.

Ocena:
Autor:
kasia
Data: 22-01-2017
Opinia:

1/4 TOTALNA PORAŻKA i ŻENADA. Jestem niezadowolona z wykonanego zabiegu keratynowego prostowania- zabieg nieudany, włosy popalone, strata czasu i pieniędzy. Pani po reklamacji stwierdziła, że efektem zabiegu nie są proste włosy tylko ich regeneracja. Czy aby na pewno??? Tak więc zostałam odesłana z kwitkiem.